Group Flex (1.0.0-alpha11) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Private
es: Privado

en: Group
es: Grupo

en: Public
es: Público

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Request
es: Solicitud

en: Group content visibility
es: Visibilidad del contenido de grupo
