Group Flex (1.0.0-alpha11) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Private
pt: Privada

en: Group
pt: Grupo

en: Public
pt: Público(a)

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Flexible
pt: Flexível

en: Request
pt: Requisição

en: Group content visibility
pt: Visibilidade do conteúdo do grupo
