Group Flex (1.0.0-alpha11) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Private
uk: Приватне

en: Group
uk: Група

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: Request
uk: Запит

en: Group content visibility
uk: Видимість вмісту групи
