Group Flex (1.0.0-alpha8) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Private
ja: プライベート

en: Group
ja: グループ

en: Public
ja: パブリック

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Flexible
ja: フレキシブル

en: Group content visibility
ja: グループコンテンツ　可視性
