Group Flex (1.0.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Private
ru: Приватный

en: Group
ru: Группа

en: Public
ru: Общедоступный

en: Visibility
ru: Видимость

en: Flexible
ru: Гибкий

en: Request
ru: Запрос

en: Group content visibility
ru: Область видимости
