Group Flex (1.0.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Private
sv: Privat

en: Group
sv: Grupp

en: Public
sv: Offentlig

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Flexible
sv: Flexibel

en: Group content visibility
sv: Synlighet för gruppinnehåll
