Group Flex (1.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Private
et: Privaatne

en: Group
et: Grupp

en: Public
et: Avalik

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Flexible
et: Paindlik

en: Request
et: Saada
