Group Flex (1.0.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Private
lt: Privatus

en: Group
lt: Grupė

en: Public
lt: Vieša

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Flexible
lt: Lankstus
