Group Flex (1.0.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Private
pl: Prywatne

en: Group
pl: Grupa

en: Public
pl: Publiczna

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Flexible
pl: Elastyczny

en: Request
pl: Żądanie
