Group Flex (1.0.0-alpha9) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Private
vi: Riêng tư

en: Group
vi: Nhóm

en: Public
vi: Công cộng

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Flexible
vi: Linh hoạt
