Group Flex (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Private
eu: Pribatua

en: Group
eu: Taldea

en: Public
eu: Publikoa

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Flexible
eu: Malgua
