Group Flex (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Private
hu: Rejtett

en: Group
hu: Csoport

en: Public
hu: Nyilvános

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Flexible
hu: Rugalmas

en: Request
hu: Felkérés

en: Group content visibility
hu: Csoport tartalmának láthatósága
