Group Flex (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Private
sk: Súkromné

en: Group
sk: Skupina

en: Public
sk: Verejné

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Flexible
sk: Rozťahovací
