Group Flex (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Private
de: Privat

en: Group
de: Gruppe

en: Public
de: Öffentlich

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Flexible
de: Flexibel

en: Request
de: Anforderung

en: Group content visibility
de: Sichtbarkeit in Gruppen

en: Content visibility
de: Sichtbarkeit des Inhalts
