Group Flex (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Private
fr: Privé

en: Group
fr: Groupe

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Request
fr: Requête

en: Group content visibility
fr: Visibilité du contenu de groupe
