Group Flex (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Private
he: פרטי

en: Group
he: קבוצה

en: Public
he: ציבורי

en: Visibility
he: ניראות

en: Flexible
he: גמיש
