Group Flex (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Private
tr: Özel

en: Group
tr: Grup

en: Public
tr: Açık

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Flexible
tr: Esnek

en: Request
tr: İstek

en: Group content visibility
tr: Grup içerik görünürlüğü
