Group Flex (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Group
fa: گروه

en: Public
fa: عمومی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Flexible
fa: انعطاف‌پذیر

en: Group content visibility
fa: رویت پذیر بودن محتوای گروه
