Group Flex (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Private
lv: Privāts

en: Group
lv: Grupa

en: Public
lv: Publisks

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Flexible
lv: Elastīga
