Group control for forums (2.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Add forum
ca: Afegeix un fòrum

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Forums
ca: Fòrums

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Group forums
ca: Fòrum del grup

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
