Group control for forums (2.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Add forum
hr: Dodaj forum

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Forums
hr: Forumi

en: Apply
hr: Primjeni

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
