Group control for forums (2.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Add forum
ku: زیادکردنی سەکۆ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
