Group control for forums (2.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Add forum
nn: Legg til forum

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Forums
nn: Forum

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
