Group control for forums (2.0.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Add forum
oc: Apondre un forum

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
