Group control for forums (2.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Add forum
pt: Novo fórum

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Forums
pt: Fóruns

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Delete relation
pt: Excluir relação

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Group forums
pt: Fóruns de Grupo

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Edit relation
pt: Editar relação
