Group control for forums (2.0.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Add forum
tr: Forum ekle

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Forums
tr: Forumlar

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
