Group control for forums (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Name
mn: Ат

en: Add forum
mn: Шуулганны немээри

en: All
mn: Шупту

en: Page
mn: Арын

en: Forums
mn: Шуулганнар
