Group control for forums (2.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Add forum
ast: Amestar foru

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
