Group control for forums (2.0.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Name
bs: Ime

en: Add forum
bs: Dodaj forum

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Forums
bs: Forumi

en: Apply
bs: Primjeni
