Group control for forums (2.0.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Add forum
fa: افزودن انجمن

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
