Group control for forums (2.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
