Group control for forums (2.0.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Name
id: Nama

en: Add forum
id: Tambah forum

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Forums
id: Forum-forum

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
