Group control for forums (2.0.2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Add forum
ja: フォーラムを追加

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Forums
ja: フォーラム

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Delete relation
ja: 関連を削除する

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Edit relation
ja: 関連を編集する

en: View relation
ja: 関連を見る
