Group control for forums (2.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Name
ka: სახელი

en: Add forum
ka: ფორუმის დამატება

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Forums
ka: ფორუმები

en: - All -
ka: - ყველა -
