Group control for forums (2.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Add forum
kk: Форумды қосу

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Forums
kk: Форумдар

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
