Group control for forums (2.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add forum
km: បន្ថែម​វេទិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Forums
km: វេទិកា

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
