Group control for forums (2.0.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Forums
mr: चर्चा
