Group control for forums (2.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
