Group control for forums (2.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
