Group control for forums (2.0.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Name
sk: Názov

en: Add forum
sk: Pridať fórum

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Forums
sk: Fórum

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
