Group control for forums (2.0.3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Add forum
az: Forum əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Forums
az: Forumlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
