Group control for forums (2.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: Forums
bn: ফোরাম

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
