Group control for forums (2.0.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Add forum
dz: གྲོས་གནས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་
