Group control for forums (2.0.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Add forum
eu: Gehitu foroa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Forums
eu: Foroak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
