Group control for forums (2.0.3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Add forum
hu: Fórum hozzáadása

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Forums
hu: Fórumok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez
