Group control for forums (2.0.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Add forum
is: Bæta við umræðu

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
