Group control for forums (2.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Add forum
nl: Forum toevoegen

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: Content relation
nl: Inhoudsrelatie
