Group control for forums (2.0.3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Add forum
pl: Dodaj forum

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Forums
pl: Fora

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Group forums
pl: Fora grup

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
