Group control for forums (2.0.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Add forum
sq: Shto forum

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Forums
sq: Forume

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
