Group control for forums (2.0.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
